Rr. Stavri Themeli, afër ish Parkut, Tirana

€ 300
Reference Number
RF556131
Location
State
Albania
Country
Tirana
Qyteti
Tiranë
Address
Rr. Stavri Themeli, afër ish Parkut
Contact
0693628088
Title
Rr. Stavri Themeli, afër ish Parkut
Tipi
3+1
Property Type
Villa
Plan
3
Rikonstruktuar
Yes
Garage
Yes
Elevator
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Rr. "Stavri Themeli", afër ish Parkut të Mallrave, jepet me qera kati III dhe kati IV i një vile 4-kateshe, hyrje 3+1, 2 ballkone/ ne kat, k/bufe, sip. 170m² / secila, ap. te rregulluara, bosh, kondicioner. Çmimi per secilin kat, 300 Euro

çmimi: 300 Celular: 0693628088
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3096 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Rr. Stavri Themeli, afër ish Parkut) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind