Quantcast

Shtepi tek Liqeni.

Lek 25.000,00
 • 87 m
Reference Number
RF213099
Location
State
Albania
Address
Tek liqeni
Contact
0692316341
Title
Shtepi tek Liqeni.
Condition
E Re
Tipi
1+1
Property Type
Apartament
Lot Size
87 m
Lot Size
87 m
Plan
3
Rikonstruktuar
Yes
Garage
Yes
Elevator
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Zona/Rruga : Rruga Liqeni i Thate

Ne nje zone te qete e te paster, prane Farit tek Liqeni Artificial, jepet me qera nje apartament i mobiluar me cmim te favorshem. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri, te sapoperfunduar dhe ka nje siperfaqe totale prej 62 m2 dhe 25 m2 verande. I pajisur me mobiljet me te nevojshme, apartamenti ju ofron komoditet, funksionalitet dhe qetesi, larg zhurmes dhe ndotjes se kryeqytetit. Na kontaktoni! Cmimi25000 mij leke i negociueshem
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 7748 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Tek liqeni) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind