Quantcast

Super apartament 2+1 ne rrugen Fortuzi, Qera

€ 700,00 / Month
 • 2100 m
Reference Number
RF212395
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Rruga Fortuzi, prane Qendres
Contact
0696092993
Title
Super apartament 2+1 ne rrugen Fortuzi
Prona ne
Qera
Condition
E Re
Tipi
2+1
Rent time frame
Month
Property Type
Apartament
Çmimi m/2
€ 7,00
Lot Size
100 m
Lot Size
100 m
Toilets
2
Plan
3
Rikonstruktuar
No
Garage
No
Elevator
Yes
Comment for the price
I Diskutueshëm
Additional information
Description
Super apartament 2+1 I dizenjuar me arkitekt në rrugën “Fortuzi”
Jepet apartament me qera në një pallat të vogël të ri I pajisur me ashensor, me sipërfaqe 100 m2, në rrugën “Fortuzi”, pranë bulevardit “Zogu I Parë”.
Apartamenti është I sapomobiluar në mënyrë moderne me cdo gjë të re dhe I pajisur me të gjithë orenditë e nevojshme elektro-shtëpiake.
Ndodhet në katin e III-të të objektir, I cili ka dhe një oborr personal I shfrytëzueshëm nga banorët. Cdo hapësirë është e shfrytëzuar në detaj.
Zona ka akses me shumicën e rrugëvë kryesore në Tiranë.
Karakteristikat:
Dhomë ndenje + ngrënie
Dy dhoma gjumi
Dy tualete
Dy ballkone, ku njëri shërben si lavanderi.
Një korridor
Apartamenti ka sistem chiller ngrohje-frohje në të gjitha hapësirat.
Ndricim natyral I bollshëm për shkak të orientimit shumë të mirë. Instalimet elektrike dhe hidraulike shumë cilësore. Ofrohet dhe parkim në zonë pranë objektit.
Cmimi 700 euro/muaj

https://www.eliteproperties.al/property/3143/super-apartament-2-1-i-dizenjuar-me-arkitekt-n%C3%AB-rrug%C3%ABn-fortuzi?type=To%20rent
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 918 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga Fortuzi, prane Qendres, Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind