Tek Astiri, unaza e re, Tirana

Lek 20.000
 • 110 m
Reference Number
RF938513
Location
State
Albania
Country
Tirana
Address
Tek Astiri, unaza e re
Contact
0696700131
Title
Tek Astiri, unaza e re
Tipi
2+1
Property Type
Apartament
Lot Size
110 m
Lot Size
110 m
Plan
7
Rikonstruktuar
Yes
Garage
No
Elevator
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Tek Astiri, unaza e re, jepet me qera 2+1, kati VII, ashensor, k/bufe, frigorifer, uje dhe drita brenda ne çmim, 2 tualete, 1 divan, 20.000 Lek

çmimi: 20.000
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 3
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 9404 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tek Astiri, unaza e re) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind