Tek Fresku, jepet me qera 1+1, e mobiluar ne m

Lek 20.000,00
 • 65 ft
Reference Number
RF210788
Location
State
Albania
Address
Tek Fresku,
Contact
0686899979
Title
Tek Fresku, jepet me qera 1+1, e mobiluar ne m
Condition
E Perdorur
Tipi
1+1
Property Type
Apartament
Lot Size
65 ft
Lot Size
65 ft
Rikonstruktuar
No
Garage
No
Elevator
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Tek Fresku, jepet me qera 1+1, e mobiluar ne menyre bashkekohore, uje dhe drita te perfshira ne çmimi, 20.000 Lek

çmimi: 20.000
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 10624 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, , Tek Fresku,) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind