Tek Liqeni i Thate Kompleksi Gjelberimi

€ 800
 • 205 m
Reference Number
RF143727
Location
State
Albania
Address
Tek Liqeni i Thate Kompleksi Gjelberimi
Contact
0682057077
Title
Tek Liqeni i Thate Kompleksi Gjelberimi
Tipi
4+1
Property Type
Apartament
Lot Size
205 m
Rikonstruktuar
No
Garage
No
Elevator
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Tek Liqeni i Thate Kompleksi Gjelberimi , jepet me qera apartament 205 m², me 4 dhoma gjumi, soxhorno, 3 banjo, verande me pamje nga liqeni, ballkone rreth e qark, kati 5, me ashensor, e kompletuar ne menyre bashkekohore, zone e gjelberuar dhe e qete, 800 Euro totali/muaj
çmimi: 800 euro Celular: 0682057077
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3115 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tek Liqeni i Thate Kompleksi Gjelberimi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind