Quantcast

Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 6,, Qera

€ 650,00
 • 100 m
Reference Number
RF162272
Location
State
Albania
Address
Rruga Sami frasheri
Title
Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 6,
Prona ne
Qera
Condition
E Perdorur
Tipi
2+1
Property Type
Apartament
Lot Size
100 m
Rikonstruktuar
No
Garage
No
Elevator
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Zona/Rruga : Sami Frasheri

Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri, ne zonen e Bllokut ne Tirane. Ka nje dhome ndenjeje, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete.Eshte i kompletuar me mobilje dhe pajisje elektro-shtepiake.

Cel. : 0674004726
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 4
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 9704 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rruga Sami frasheri) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind