Quantcast

Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 3

€ 400,00
 • 144 ft
Reference Number
RF882172
Location
State
Albania
Address
Rruga Liqeni i Thate
Contact
355662567777
Title
Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 3
Condition
E Perdorur
Tipi
2+1
Property Type
Shtepi
Lot Size
144 ft
Lot Size
144 ft
Plan
3
Rikonstruktuar
Yes
Garage
Yes
Elevator
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Zona/Rruga : Rruga Liqeni i Thate

Per me shume informacione dhe foto vizitoni faqen:http://eaglesestate.com/sq/property/.../tirane/id0122

Apartement me hipoteke.
Apartament eshte edhe per shitje me cmim:950euro/m2.
Apartament ndodhet ne katin e trete.
Apartamenti eshte i organizuar:2+1+1 dhome gatimi,2 banjo, 2 ballkone.
Siperfaqe Totale:144m
Apartamenti ka nje garazhd te mbyllur me qepen qe nuk perfshihet ne cmim.
Ndodhet ne rrugen Liqeni i Thate, perballe Farit.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2233 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rruga Liqeni i Thate) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind