Quantcast

Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 4

€ 550,00
 • 115 ft
Reference Number
RF256211
Location
State
Albania
Address
Rruga Ismail Qemali
Contact
355662567777
Title
Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 4
Condition
E Perdorur
Tipi
2+1
Property Type
Shtepi
Lot Size
115 ft
Lot Size
115 ft
Plan
4
Rikonstruktuar
No
Garage
No
Elevator
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Zona/Rruga : Ismail Qemali

Per me teper detaje dhe foto, vizitoni faqen: http://eaglesestate.com/sq/property/...tirane/id-0042
Përmbledhje
Çmimi: 550€
Tipi kontratës: Qira
Tipi: Apartament
Vendndodhja: Tirane
Tualete: 2
Dhoma: 2
Sipërfaqja: 115m2

Specifikat kryesore
E mobiluar
Kuzhine
Kondicioner
Ballkon
Fure
Frigorifer
Tv Kabllor
Ashensor
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3379 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rruga Ismail Qemali) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind