Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 2, 100 m², Tirana

€ 210
 • 100 ft
Reference Number
RF613819
Location
State
Albania
Country
Tirana
Qyteti
Tiranë
Address
Perballe Qendres Kristal
Contact
355662567777
Title
Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 2, 100 m²
Tipi
2+1
Property Type
Shtepi
Çmimi m/2
€ 21
Lot Size
100 ft
Lot Size
100 ft
Plan
2
Rikonstruktuar
Yes
Garage
Yes
Elevator
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
ona/Rruga : Perballe Qendres Kristal

Per me shume informacione dhe foto vizitoni faqen:http://eaglesestate.com/sq/property/.../tirane/id0096
Përmbledhje

Çmimi: 210€
Tipi kontratës: Qira
Tipi: Apartament
Vendndodhja: Tirane
Tualete: 1
Dhoma: 2
Sipërfaqja: 100m2
Kati i dyte i mobiluar pjeserisht. Mund te mobilohet totalisht ne rast qendrimi afatagjate.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3321 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Perballe Qendres Kristal) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind