Quantcast

Tirane, jap me qera apartament duplex 4+1+A+BLK

€ 1.100,00
 • 240 m
Reference Number
RF316138
Location
State
Albania
Address
Rruga Pjeter Bogdani, tek Blloku
Contact
355662567777
Title
Tirane, jap me qera apartament duplex 4+1+A+BLK
Condition
E Re
Tipi
4+1
Property Type
Duplex
Lot Size
240 m
Lot Size
240 m
Rikonstruktuar
Yes
Garage
No
Elevator
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Zona/Rruga : Rruga Pjeter Bogdani

(ID0090) Jap me qera apartament i tipit duplex
Çmimi: 1 100€
Tipi kontratës: Qira
Tipi: Apartament
Vendndodhja: Tirane
Tualete: 3
Dhoma: 4
Sipërfaqja: 200m2
Apartament i tipit duplex kati i tete i banimit
Apartamenti eshte i mobiluar totalisht. Mobilimi eshte i ri, ka dy banjo, nje lavanderi oxhak funksional dhe nje verande te gjelberuar.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4456 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rruga Pjeter Bogdani, tek Blloku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind