Quantcast

Tirane, jap me qera apartament duplex 4+1+A+BLK

€ 2.500,00
 • 330 m
Reference Number
RF100431
Location
State
Albania
Address
Rruga Donika Kastrioti
Contact
355662567777
Title
Tirane, jap me qera apartament duplex 4+1+A+BLK
Condition
E Re
Tipi
4+1
Property Type
Duplex
Lot Size
330 m
Lot Size
330 m
Rikonstruktuar
Yes
Garage
Yes
Elevator
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Zona/Rruga : Rruga Donika Kastrioti

Per me teper detaje dhe foto, vizitoni faqen: http://eaglesestate.com/sq/property/...tirane/id-0028

Përmbledhje

Çmimi: 2 500€
Tipi kontratës: Qira
Tipi: Apartament Dupleks
Vendndodhja: Tirane
Tualete: 3
Dhoma: 4
Sipërfaqja: 300m2

Specifikat kryesore
Kuzhinë
Kondicioner
Ballkon
Parking
Tarrace
Furre
Frigorifer
Pamje e Bukur
Prane Qendres
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4717 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rruga Donika Kastrioti) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind