Quantcast

1+1, 60m2, 39000 euro, me hipoteke, te Shk Bashku, Shitje

€ 39.000,00
 • 160 m
Reference Number
RF138972
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Shkolla e Bashkuar
Contact
0695562905
Title
1+1, 60m2, 39000 euro, me hipoteke, te Shk Bashku
Prona ne
Shitje
Lot Size
60 m
Lot Size
60 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
1+1
Toilets
1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet | Apartament 1+1, 60m2, 39000 euro, me hipoteke, i arreduar te Shkolla e Bashkuar! Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 koridor shperndares, 1 tualet dhe 1 ballkon. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues parafabrikate. Zona i ka te gjitha facilitetet e jeteses, dhe ka ndricim te mire natyral. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamenti eshte me punime cilesore, i restauruar. Per me shume detaje kontaktoni Tean: +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 202 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Shkolla e Bashkuar) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind