Quantcast

1+1, 65 m2, 46000 euro tek Ali Demi! , Shitje

€ 46.000,00
 • 165 m
Reference Number
RF681503
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Ali Dem
Contact
0695562905
Title
1+1, 65 m2, 46000 euro tek Ali Demi!
Prona ne
Shitje
Lot Size
65 m
Lot Size
65 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
1+1
Plan
5
Toilets
1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet | Apartament 1+1, 65 m2, 46000 euro tek Ali Demi! Apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues, ne katin e 5, me nje siperfaqe prej 65m2. Shitet pjeserisht i mobiluar. Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 soxhorno , 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume detaje kontaktoni Tean +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 186 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Ali Dem) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind