Quantcast

1+1, 86 m2, 40000 Euro e mobiluar mbrapa Casa Ital, Shitje

€ 40.000,00
 • 186 m
Reference Number
RF696479
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
casa italia
Contact
0695562905
Title
1+1, 86 m2, 40000 Euro e mobiluar mbrapa Casa Ital
Prona ne
Shitje
Lot Size
86 m
Lot Size
86 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
1+1
Plan
2
Toilets
1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet apartament 1+1, 86 m2, 40000 Euro e mobiluar mbrapa Casa Italias! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri me ashensor dhe me termoizolim. Apartamenti eshte me orientim Veri- Lindje dhe i oraganizuar ne 1 sallon + kuzhine +ballkon, nje dhome gjumi+ ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti shitet i mobiluar dhe eshte ne proces hipotekimi. Per nje vizit ne prone kontaktoni Tean +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 114 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, casa italia) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind