Quantcast

1+1 me hipoteke i arreduar tek fillimi Ali Demit , Shitje

€ 47.000,00
 • 160 m
Reference Number
RF173407
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Ali Dem
Contact
0695562905
Title
1+1 me hipoteke i arreduar tek fillimi Ali Demit
Prona ne
Shitje
Lot Size
60 m
Lot Size
60 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
1+1
Plan
5
Toilets
1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet apartament 1+1 me hipoteke i arreduar tek fillimi Ali Demit 47000 Euro! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzitues me tulla silikate, dhe ka tarace te izoluar. Ka nje hapesire prej 55m2, i organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti shitet pjeserisht i arreduar dhe ka punime shume cilesore. Preferohen bleres me cash. Apartamenti ka orientim lindje-perendim dhe ndricim te mire natyral. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 251 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Ali Dem) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind