Quantcast

102 m2, 66300 euro, ne Misto Mame me hipoteke!, Shitje

€ 66.300,00
 • 102 m
Reference Number
RF391008
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Contact
0695562905
Title
102 m2, 66300 euro, ne Misto Mame me hipoteke!
Prona ne
Shitje
Lot Size
102 m
Lot Size
102 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Shitet | Apartament 2+1, 102 m2, 66300 euro, ne Misto Mame me hipoteke! I organizuar ne: 1 sallon i bollshem + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 koridor shperndares, 1 tualet dhe 2 ballkone. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e 6, jo te fundit, te nje pallati te ri me ashensor, i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Zona i ka te gjitha facilitetet e jeteses, dhe apartamenti ka ndricim te mire natyral, me orientim lindje-perendim. Apartamenti shitet bosh. Per me shume detaje kontaktoni Tean +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 231 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind