Quantcast

2+1, 100 m2, me hipoteke tek Kopshti Zoologjik!, Shitje

€ 120.000,00
 • 100 m
Reference Number
RF654767
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Contact
0695562905
Title
2+1, 100 m2, me hipoteke tek Kopshti Zoologjik!
Prona ne
Shitje
Lot Size
100 m
Lot Size
100 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Shitet | Apartament 2+1, 100 m2, 120000 euro, me hipoteke tek Kopshti Zoologjik! I organizuar ne: 1 sallon i bollshem + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 koridor shperndares, 2 tualete, 1 ballkon. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare, ofron te gjitha facilitetet e jeteses duke patur akses kyce per cdo veprimtari. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje kompeksi pallatesh, me punime shume cilesore, ka ndricim te mire natyral, me orientim jug- lindje. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor, te gjitha dhomat jane me dritare dhe me drite, te dyja tualetet jane me dritare. Per me shume detaje kontaktoni Tean: +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 85 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind