Quantcast

2+1 110m2 te Komuna e Parisit me hipoteke, Shitje

€ 99.000,00
 • 2110 m
Reference Number
RF143611
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Komuna e Parisit
Contact
0695562905
Title
2+1 110m2 te Komuna e Parisit me hipoteke
Prona ne
Shitje
Lot Size
110 m
Lot Size
110 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Plan
6
Toilets
2
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet apartament 2+1 110m2 te Komuna e Parisit me hipoteke 99000 Euro! Apartamenti ka nje hapesire prej 110m2 dhe ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor ne zonen e Komunes se Parisit.Ka nje hapesire te organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet, nje depo, nje korridor shperndares si dhe nje ballkon. Apartamenti ka orientim lindje, ndricim te mire natyral, dhe ka punime shume cilesore. Shitet totalisht i arreduar, punime shume cilesore, mobilim modern. Disponon dokumentacion te rregult hipotekor, shitet edhe me kredi. Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 2.3
  • Totali votave: 3
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1763 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Komuna e Parisit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind