Quantcast

2+1, 111 m2, 80000 euro prane Eleonores, Shitje

€ 80.000,00
 • 111 m
Reference Number
RF762174
Location
State
Albania
Address
Komuna e Parisit
Contact
0695562905
Title
2+1, 111 m2, 80000 euro prane Eleonores
Prona ne
Shitje
Lot Size
111 m
Lot Size
111 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Apartament 2+1, 111 m2, 80000 euro prane Eleonores, Rruga Rrapo Hekali ! Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 ambjent gatimi + salle ngrenje, 2 dhoma gjumi, 1 koridor, 2 tualete dhe 1 ballkon. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 mbi dyqane ne pallat te ri dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor. Apartamenti shitet i mobiluar. Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 273 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Komuna e Parisit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind