Quantcast

2+1 60m2, 47000Euro tek Vasil Shanto! , Shitje

€ 47.000,00
 • 60 m
Reference Number
RF746723
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Vasil Shanto
Contact
0695562905
Title
2+1 60m2, 47000Euro tek Vasil Shanto!
Prona ne
Shitje
Lot Size
60 m
Lot Size
60 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Shitet | apartament 2+1 60m2, 47000Euro tek Vasil Shanto! Apartamenti ndodhet prane shkolles Besnik Sykja ne Vasil Shanto, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine 1 sallon, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katine trete te nje pallati ekzistues me dokumentacion te rregullt hipotekor. Orientimi Lindje. Shitet i mobliuar.Telefononi Tean per me shume info +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 266 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Vasil Shanto) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind