Quantcast

2+1, 70 m2, 62000 euro me hipoteke tek Xhamlliku! , Shitje

€ 62.000,00
 • 70 m
Reference Number
RF177891
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Xhamllik
Contact
0695562905
Title
2+1, 70 m2, 62000 euro me hipoteke tek Xhamlliku!
Prona ne
Shitje
Lot Size
70 m
Lot Size
70 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Plan
3
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Shitet | Apartament 2+1, 70 m2, 62000 euro me hipoteke tek Xhamlliku! Ndodhet ne pallat ekzistues, ne katin e 3. Shitet pjeserisht i mobiluar. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 soxhorno , 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Orientimi Lindje. Per me shume informacion kontaktoni Tean +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 246 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Xhamllik) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind