Quantcast

2+1, 80m2 67000 euro Tregu Elektrik, Shitje

€ 67.000,00
 • 80 m
Reference Number
RF212469
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Tregu Elektrik
Contact
0695562905
Title
2+1, 80m2 67000 euro Tregu Elektrik
Prona ne
Shitje
Lot Size
80 m
Lot Size
80 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Shitet | OKAZION Apartment 2+1, 80m2 dhe garazhd 25m2, 67000 euro, tek Tregu Elektrik! Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon i bollshem + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 korridor shperndares, 1 tualet dhe 1ballkon. Orientimi jug-lindje. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Pallati eshte me punime shume cilesore, krahas apartamentit bashke me cmimin e shitjes eshte edhe nje garazhd per makinen 25m2. Apartamenti disponon kontrate porosie, eshte ne proces hipotekimi, nevoje urgjente per shitje! Per me shume informacion kontaktoni Tean +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 278 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Tregu Elektrik) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind