Quantcast

2+1, 88 m2, 91000 euro tek 21 Dhjetori! , Shitje

€ 91.000,00
 • 188 m
Reference Number
RF970221
Location
State
Albania
Address
21 Dhjetori
Contact
0695562905
Title
2+1, 88 m2, 91000 euro tek 21 Dhjetori!
Prona ne
Shitje
Lot Size
88 m
Lot Size
88 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Toilets
1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Shitet | Apartament 2+1, 88 m2, 91000 euro tek 21 Dhjetori! Apartamenti ndodhet prane ish uzines Enver dhe shitet i mobiluar. Apartamenti eshte i perbere nga 1 sallon i bollshem,2 dhoma gjumi, 1koridor, 1tualet dhe 1 ballkon. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 ne pallat te ri me ashensor dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 362 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, 21 Dhjetori) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind