Quantcast

2+1 me hipoteke 70m2 i arreduar ne Don Bosko 55000, Shitje

€ 55.000,00
 • 170 m
Reference Number
RF185466
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Don Bosko
Contact
0695562905
Title
2+1 me hipoteke 70m2 i arreduar ne Don Bosko 55000
Prona ne
Shitje
Lot Size
70 m
Lot Size
70 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Plan
7
Toilets
1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet apartament 2+1 me hipoteke 70m2 i arreduar ne Don Bosko 55000 Euro! Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati ekzitues brenda Kullave te Arabit. Ka nje hapesire prej 70m2, i organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti shitet i arreduar dhe ka punime cilesore. Preferohen bleres me cash, por shitet edhe me kredi. Apartamenti ka orientim lindje-perendim dhe ndricim te mire natyral. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 43 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Don Bosko) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind