2+1+verande shitje te Fusha Zeze , Shitje

€ 150.000,00
 • 2107 m
Reference Number
RF596301
Location
State
Albania
Address
rruga Frederik Shiroka
Contact
0673333381
Title
2+1+verande shitje te Fusha Zeze
Prona ne
Shitje
Lot Size
107 m
Lot Size
174 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Plan
3
Toilets
2
Elevator
Yes
Garage
Yes
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartamenti ndodhet ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane, shume prane rruges se Kavajes, zones se 21 Dhjetorit dhe zones se Ambasadave.
Banesa ndodhet ne katin e 3-te banim te nje pallati te ri me ashensor.
Siperfaqja prej 107 m2 eshte e ndare ne sallon ndenje dhe ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.
Avantazh i prones eshte veranda prej 67 m2 te cilen mund ta shfrytezoni si ne vere ashtu edhe dimer.
Ka nje kuzhine moderne, kolltuqe lekure, ngjyra te theksuara ne lyerje dhe mbi te gjitha ngrohje qendrore.
Ne cmim perfshihet dhe nje vend parkimi personal. Apartamenti eshte ne proces hipotekimi.
Cmimi: 150'000 euro Informacion: agjensi Jona 067333 3381
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1380 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, rruga Frederik Shiroka ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind