Quantcast

87 m2, 78000 euro i arreduar, afer Delijorgjit, Shitje

€ 78.000,00
 • 187 m
Reference Number
RF157509
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
Address
Rruga e Kavajes
Contact
0695562905
Title
87 m2, 78000 euro i arreduar, afer Delijorgjit
Prona ne
Shitje
Lot Size
87 m
Lot Size
87 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Plan
10
Toilets
1
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet | Apartament 1+1 i modifikuar ne 2+1, 87 m2, 78000 euro i arreduar, afer Kompleksit Delijorgji me hipoteke! I organizuar ne: 1 sallon i bollshem + kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 dhome e vogel, 1 koridor shperndares, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i pajisur me sistem ngrohje/ftohje. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri me ashensor. I pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion kontaktoni Tean +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 267 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Rruga e Kavajes) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind