Quantcast

Ap , 1+1 , 70 m2 , 56000 euro Komuna Parisit, Shitje

€ 56.000,00
 • 170 m
Reference Number
RF942322
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Komuna e Parisit
Contact
0699197957
Title
Ap , 1+1 , 70 m2 , 56000 euro Komuna Parisit
Prona ne
Shitje
Lot Size
70 m
Lot Size
70 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
1+1
Condition
E Perdorur
Plan
2
Toilets
1
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
Yes
Year Built
2014
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet| Apartament 1+1 , 70 m2 , 56000 euro te Komuna e Parisit , me hipoteke . Apartamenti eshte i organizuar ne nje soxhiorno , nje dhome gjumi si dhe nje banjo . Ka nje koridor shperndares , pallati eshte ndertuar vitet e fundit dhe eshte me punime cilesore . Apartamenti eshte ne nje zone shume te mire dhe te qete . Disponon certifikate te regullt hipotekore , shitet e mobiluar . Kontaktoni me - 0699197957
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 269 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Komuna e Parisit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind