Quantcast

Ap 2+1 , 92.2 m2 , 76500 euro te gjiri i Lalzit , Shitje

€ 76.500,00
 • 292 m
Reference Number
RF156218
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Gjiri i Lalzit
Contact
0699197957
Title
Ap 2+1 , 92.2 m2 , 76500 euro te gjiri i Lalzit
Prona ne
Shitje
Lot Size
92 m
Lot Size
92 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Re
Plan
2
Toilets
2
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Year Built
2018
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet | Apartament 2+1 , 92.2 m2 , 76500 euro te kompleksi Perla te Gjiri i Lalzit. Apartamenti ndodhet ne nje resort shume cilesor dhe me nje organizim te brendshem infrastrukturor shume te bukur. I organizuar ne: 2 dhoma gjumi, 1 soxhiorno te madhe si dhe 2 banjo ku njera eshte me dritare. Apartamenti ka dhe 1 ballkon si dhe 1 koridor shperndares. Punimet jane shume cilesore. Per nje vizite ne prone kontakto Ardjanin: +355 69 91 97 957
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 115 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Gjiri i Lalzit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind