Quantcast

APART.1+1 2.4 MILJON SUPER CILESI SUPER CMIM

Lek 2.400.000,00
Reference Number
RF129534
Location
State
Albania
Address
30 metra larg zyrave te Postes tek Banesat; Elbasan
Contact
0689014553
Title
APART.1+1 2.4 MILJON SUPER CILESI SUPER CMIM
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
1+1
Condition
E Perdorur
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
SHITET APARTAMENT 1+1 2.4 miljon leke (çmim shume shume i mire per cilesine e apartamentit)
Apartamenti ndodhet 30 m larg postes tek Banesat, tek ish pallatet e oficereve dhe eshte totalisht i rinovuar me punime dhe materiale cilesore. Shitet bashke me mobiljet e guzhines te cilat jane te nje cilesie te garantuar si dhe nje kondicioner ne sallonin e dites. Apartamenti eshte i fresket per vete orientimin qe ka. Eshte i pajisur me grila ne dhomen e dites dhe grila ne dritaren e dhomes se gjumit. Cmimi eshte shume shume i arsyeshem. Per me teper informacion kontaktoni ne nr. 068 90 14 553 ose direkt ne zyrat tona tek PALLATI I RI MBRAPA POSTES; ELBASAN
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3756 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, 30 metra larg zyrave te Postes tek Banesat; Elbasan) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind