Quantcast

Apartamament 3+1, Shitje

€ 336.000,00
 • 3240 m
Reference Number
RF537696
Location
State
Albania
Address
Rruga Sulejman Delvina
Contact
0694615510
Title
Apartamament 3+1
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 1.400,00
Lot Size
240 m
Lot Size
240 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
3+1
Condition
E Re
Plan
7
Toilets
3
Elevator
Yes
Garage
Yes
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Shitet apartament 3+1 ne Rrugen "Sulejman Delvina", prane "Stadiumit Dinamo"
Shitet apartament ne rruge kryesore, apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, kati i fundit, ne katin e shtate te banimit.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 240 m2 te organizuar ne nje hapesire ndenje dhe gatimi te madhe qe mund te ndahen ne dy hapesira vecante, tre dhoma gjumi, tre tualete dhe tre ballkone. Apartamenti eshte i paperfunduar nga brenda, qe jep mundesi pershtateshmerie sipas deshire se secilit klient. Apartamenti ka akses te ashensorit brenda hapesires se apartamentit, gjithashtu taraca e pallatit eshte shfrytezueshme per kete apartament nepermjet shkalleve qe ndodhen brenda apartamentit per ngjitjen ne tarrace. Apartamenti ka nje shtrirje ne te gjithe siperfaqen e pallatit, ku drita nuk mungon gjate gjithe kohes. Apartamenti ka nje orientim teper te mire me fushe pamje te madhe, orientimi nga te gjitha anet.
Cmimi 1400 euro/m2/i negociueshem
Cmimi total 336 000euro

Id 2704
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1146 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga Sulejman Delvina) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind