Quantcast

Apartament 1+1 30m2 Oxhaku, Shitje

€ 20.500,00
 • 130 m
Reference Number
RF128166
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Oxhaku
Contact
0697518286
Title
Apartament 1+1 30m2 Oxhaku
Prona ne
Shitje
Lot Size
30 m
Lot Size
30 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Plan
1
Toilets
1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet garsoniere 30m2,20500 Euro me hipoteke tek Oxhaku! Garsonierja ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues me tulla, 1 m nga niveli i tokes,bashke me nje bodrum te vogel poshte. Garsonierja eshte totalisht e restauruar, e rivleresuar dhe e organizuar ne: nje dhome ndenje+ aneks+nje tualet.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 112 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Oxhaku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind