Quantcast

Apartament 1+1, 55 m2, 47000 euro te Ali Demi!, Shitje

€ 47.000,00
 • 155 m
Reference Number
RF207236
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Ali Dem
Contact
0684250414
Title
Apartament 1+1, 55 m2, 47000 euro te Ali Demi!
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 47.000,00
Lot Size
55 m
Lot Size
55 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
1+1
Condition
E Perdorur
Plan
3
Toilets
1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet | Apartament 1+1, 55 m2, 47000 euro te Ali Demi! Apartamenti ndodhet ne katin e trete banimi te nje pallati ekzistues. Eshte i organizuar ne: 1 dhome gjumi, 1 aneks,1 dhome ndenje dhe 1 tualet. Zona shume e mire dhe qete, e aksesueshme lehte me makine. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone kontakto 0684250414
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 358 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Ali Dem) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind