Quantcast

APARTAMENT 1+1 KATI I 4 PJESERISHT I RREGULLUAR

Lek 2.300.000,00
Reference Number
RF574306
Location
State
Albania
Address
NE FUND TE RRUGES SE KINEZEVE
Contact
0689014553
Title
APARTAMENT 1+1 KATI I 4 PJESERISHT I RREGULLUAR
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
1+1
Condition
E Perdorur
Plan
4
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
Yes
Additional information
Description
SHITET TEK KINEZET VETEM 2 300 000 LEKE (I DISKUTUESHEM) 1 APARTAMENT 1+1 NE KATIN E 4. Apartamenti ka uje 24 ore fale nje depozite shumelitroshe personale dhe mobilje guzhine ne gjendje shume te mire. Salloni, koridori dhe tualeti jane shtruar me pllaka te reja. Dritaret jane prej duralumini. Gjendet buze rruges kryesore dhe eshte i rikonstruktuar ne masen 80%. Siperfaqja sipas tapise 54 m². PER ME TEPER INFORMACION KONTAKTONI ne nr. vodafon club 068 90 14 553
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 4359 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, NE FUND TE RRUGES SE KINEZEVE) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind