Quantcast

Apartament 1+1,Liqeni i Thate, 57m2,53000 Euro,, Shitje

€ 53.000,00
 • 157 m
Reference Number
RF159521
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Rruga “Peti”, Liqeni i Thatë.
Contact
0696888810
Title
Apartament 1+1,Liqeni i Thate, 57m2,53000 Euro,
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 930,00
Lot Size
57 m
Lot Size
57 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
1+1
Plan
2
Toilets
1
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartamenti ndodhet në katin e dytë, në një nga zonat më të qeta të Tiranës.
Ai disponon 1 dhomë gjumi, 1 sallon ndenjie i bollshëm, 1 korridor, 1 ballkon dhe 1 një tualet.
Orientimi i apartamentit është Jug.
Ka një sipërfaqe prej 57 m2, me dokumenta të rregullta pronësie dhe shitet i mobiluar.
Cmimi 930 Euro/m2,total 53.000 Euro.
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 1025 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga “Peti”, Liqeni i Thatë.) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind