Quantcast

Apartament 2+1, 86m2, 53000 euro ne Yzberisht., Shitje

€ 53.000,00
 • 186 m
Reference Number
RF151320
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Yzberisht
Contact
0697879563
Title
Apartament 2+1, 86m2, 53000 euro ne Yzberisht.
Prona ne
Shitje
Lot Size
86 m
Lot Size
86 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Re
Plan
4
Toilets
1
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Okazion | Shitet | Apartament 2+1, 86m2, 53000 euro me hipoteke ne Yzberisht! Apartamenti eshte i organizuar ne: 1 soxhorno e madhe, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri. Orientimi jug-perendim. Per nje vizite ne prone kontakto 0697879563
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 445 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Yzberisht) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind