Quantcast

Apartament 2+1, 96 m2,95000 euro ne Bllok, Shitje

€ 95.000,00
 • 296 m
Reference Number
RF303910
Location
State
Albania
Address
bllok
Contact
0699197957
Title
Apartament 2+1, 96 m2,95000 euro ne Bllok
Prona ne
Shitje
Lot Size
96 m
Lot Size
96 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Perdorur
Plan
3
Toilets
2
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Year Built
1974
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet| Apartament 2+1, 96 m2, 95000 euro ne Bllok. Apartamenti ndodhet ne Bllok ne nje pallat ekzistues ne katin e trete . Ndodhet ne nje zone ne te cilen mund te shfrytezohet jo vetem per banim por eshte i pershtatshem dhe per biznese si klinika dentare apo zyra te ndryshme. Pjeserisht i mobiluar, ka dhe nje vend parkingu te garantuar. Shitet per arsye emigracioni. Apartamenti eshte me dokumenta te rregullt hipotekor.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 436 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, bllok) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind