Quantcast

APARTAMENT 2+1 (i ri) + guzhine & 3 kondicione

€ 45.000,00
 • 92.7 m
Reference Number
RF136587
Location
State
Albania
Address
NE QENDER TE ELBASANIT
Contact
0689014553
Title
APARTAMENT 2+1 (i ri) + guzhine & 3 kondicione
Lot Size
92.7 m
Lot Size
103 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Re
Plan
6
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
KY APARTAMENT 2+1 NDODHET NE QENDER TE QYTETIT, NE PALLAT TE RI DHE SHITET PASI FAMILJA DO TE SHPERNGULET. APARTAMENTI ESHTE I KOMPLETUAR ME GRILA NE BALLKON E DRITARE, PLLAKA E DYER CILESORE. SIPERFAQJA ESHTE 103 M² NE TOTAL (92.7 + 10.3). CMIMI I APARTAMENTIT ESHTE 45 000 EURO + 600 000 LEKE (te reja) PER GUZHINEN DHE 3 KONDICIONERET. APARTAMENTI NDODHET NE KAT TE GJASHTE DHE KA NJE BALLKON KATROR NE TE CILIN MUND TE VENDOSEN TAVOLINE DHE 4 KARRIGE. PER ME TEPER INFORMACION NA KONTAKTONI NE NR VOD. CLUB 068 90 14 553
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 5492 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, NE QENDER TE ELBASANIT) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind