Quantcast

Apartament 2+1 ne shitje prane shkolles Deshmoret, Shitje

€ 125,00
Reference Number
RF432006
Location
State
Albania
Address
prane shkolles Deshmoret e Lirise
Contact
0692062443
Title
Apartament 2+1 ne shitje prane shkolles Deshmoret
Prona ne
Shitje
Lot Size
111 ft
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Re
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartament 2+1 ne shitje prane shkolles Deshmoret e Lirise.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore, prane shehsit Willson
Ka nje siperfaqe neto prej 111 m2 te organziuar ne: sallon, kizhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon.
Me orientim lindje-perendim me ndricim natyral gjate gjithe dites.
Pallati eshte i ri duke ju ofruar shensore, siguri dhe administrim.
Pozicionohet ne nje zone te zhvilluar, shume prane Liqenit, sheshit Willson dhe zones se Bllokut.
Me hipoteke.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2121 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, prane shkolles Deshmoret e Lirise) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind