Quantcast

APARTAMENT 2+1 NE UNAZE TE RE, Shitje

€ 57.000,00
 • 2109.3 m
Reference Number
RF997794
Location
State
Albania
Address
Unaze e Re
Contact
355672000114
Title
APARTAMENT 2+1 NE UNAZE TE RE
Prona ne
Shitje
Lot Size
109.3 m
Lot Size
118 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Re
Plan
2
Toilets
2
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Year Built
2012
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne nje prej zonave me zhvillim me te vrullshem ne Tirane. Pallati ndodhet ne afersi te Dy Palmave. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte. Organizohet nga dy dhoma gjumi, dy tualete ku nje eshte me dritare, Ambjent ngrenie dhe ndenie bashke, koridor dhe dy ballkone te bollshme. Pallati ka ashensor dhe administrim te rregullt. Apartamenti ka dokument pronesie te rregullta. Per me teper informacion na kontaktoni.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1107 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Unaze e Re) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind