Quantcast

Apartament 2+1, Pazari Ri , Shitje

€ 127.000,00
 • 115 m
Reference Number
RF211027
Location
State
Albania
Address
Pazari Ri
Contact
0699697567
Title
Apartament 2+1, Pazari Ri
Prona ne
Shitje
Lot Size
115 m
Lot Size
115 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Disponomë një apartamant me qera në një zonë të mië të Tiranës, Pazari i Ri. Apartamenti ndodhet në katin e 2 të një kompleksi të ri. Ka sipërfaqe prej 111m2, me organizim shumë të mirë dhe kubaturë të rregullt. Përbëhet nga salloni i madh me ambjent gatimi më vete, dy dhomat e gjumit, dy tualete dhe dy ballkone. Objekti eshte totalisht i mobiluar me pajisje bashkekohore. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. G

Për ta vizituar na kontaktoni.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1624 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Pazari Ri ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind