Quantcast

Apartament 2+1 per shitje prane UET

€ 75.000,00
 • 100 m
Reference Number
RF108502
Location
State
Albania
Address
Rr. Shefqet Musaraj, prane UET
Contact
0674004727
Title
Apartament 2+1 per shitje prane UET
Lot Size
100 m
Lot Size
100 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Re
Plan
8
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Year Built
2007
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartament per Shitje 100 m2 ne katin e 6 (gjashte) banim, 2+1+1WC+1Ballkon.
Dhe ndodhet midis Rruges Kavajes dhe Bulevardit Gjergj Fishta prane Universitetit Europian Tirane.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 5318 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rr. Shefqet Musaraj, prane UET) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind