Quantcast

Apartament 2+1, Rruga Fortuzi , Shitje

€ 110.000,00
 • 110 m
Reference Number
RF749794
Location
State
Albania
Address
Rruga Fortuzi
Contact
0694422007
Title
Apartament 2+1, Rruga Fortuzi
Prona ne
Shitje
Lot Size
110 m
Lot Size
110 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Apartamenti që disponojmë është i pozicionuar në një zone me akses në shumë facilitete të nevojshme, Rruga Fortuzi. Ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri me sipërfaqe të bollshme prej 110m2. Ka kubaturë të rregullt ku në përbërje te tij ka sallonin e ndenjes së bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për ta vizituar na kontaktoni.

 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1945 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga Fortuzi ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind