Quantcast

Apartament 3+1 ne shitje ne Bllok, Shitje

€ 290.000,00
Reference Number
RF231361
Location
State
Albania
Address
ne Bllok
Contact
0692062443
Title
Apartament 3+1 ne shitje ne Bllok
Prona ne
Shitje
Lot Size
135 ft
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Elevator
Yes
Garage
Yes
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartament 3+1 ne shitje ne Bllok, prane Mjelmes.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri me punime cilesore.
Ka nje siperfaqe prej 135 m2 te organizuar ne: sallon te madh, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualet, koridor dhe 2 ballkone njera prej tyre verande, te pajisura me tenda dielli.
Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar me punime cilesore dhe sapo i mobiluar me mobilim te ri modern i paperdorur me pare.
Me orientim jug-lindje-perendim me ndricim natyral gjate gjithe dites.
Ka kondicioner ne te gjithe ambjentin dhe sistem chiller ne kuzhine, dritaret dopio xham te pajisura me grila etj..
Pallati eshte me 2 ashensore, shkallet me drite, administrim dhe siguri.
Pozicionohet ne zemer te Bllokut ne nje zone te preferuar nga te huajt dhe vendasit duke ju ofruar te gjithe fasilitetet e nevojshme per nje jete sa me komode.
Ka garazh te mbyllur per 2 makina me siperfaqe 33 m2.
Me hipoteke.
Cmimi 290.000 euro
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2418 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, ne Bllok) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind