Apartament 3+1, prane shkolles 1 Maji, Shitje, Tirana

€ 77.000
  • 96 m
Reference Number
RF190985
Location
State
Albania
Country
Tirana
Qyteti
Tiranë
Address
prane shkolles 1 Maji
Contact
0693389742
Title
Apartament 3+1, prane shkolles 1 Maji
Prona ne
Shitje
Lot Size
96 m
Lot Size
96 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
3+1
Plan
5
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Apartamenti ndodhet pranë shkollës `1Maji`, një zonë e preferuar dhe e sigurtë. Ndodhet në katin e pestë të një pallati ekzistues me punime shumë të mira. Dhomat kanë një organizim harmonik dhe shpërndahen me njëra-tjetrën nëpërmjet korridorit. Apartamenti disponon sallonin e bollshëm, kuzhina plotësisht e kompletuar, 3 dhoma gjumi, tualetin dhe ballkonin. Ambjenti është shumë i investuar me pajisje bashkëkohore dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për ta vizituar na kontaktoni.
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 309 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Shto Koment
Autori *
Title *
Rating
Message *
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, prane shkolles 1 Maji ) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Enter your report
Message *
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind