Quantcast

Apartament 3+1, Shitje

€ 134.400,00
 • 2112 m
Reference Number
RF163967
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Selvia, Rruga e Saraceve
Contact
0694332490
Title
Apartament 3+1
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 1.200,00
Lot Size
112 m
Lot Size
112 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
3+1
Plan
7
Toilets
2
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Rruga e Saraceve tek Selvia shitet apartament 3+1 , me siperfaqe 112 m2 , me dokumenta te rregullta nga firma , kati 7 , pallat i ri , me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga koridor qe lidhe te gjithe ambjentet si dhome ndenje plus kuzhine , 3 dhoma gjumi , 2 tualete ( njeri me dritare ) dhe 1 ballkon me vetrat xhami. Apartamenti eshte i mobiluar , me kondicioner. Orientimi Jug/Lindje/Perendim.

Shitet 112 m2 x 1200 E/m2 = 134 400 Euro i diskutueshem
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 340 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Selvia, Rruga e Saraceve) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind