Quantcast

Apartament i ri 2+1 në zonën Don Bosko, Shitje

€ 87.500,00
 • 297.54 m
Reference Number
RF222909
Location
State
Albania
Contact
0688042004
Title
Apartament i ri 2+1 në zonën Don Bosko
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 780,00
Lot Size
97.54 m
Lot Size
109.5 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Re
Plan
2
Toilets
2
Elevator
Yes
Garage
Yes
Rikonstruktuar
No
Year Built
2018
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartament i ri 2+1 ndodhet në katin e tretë, ka 2 tualetedhe dy ballkone. Godina në proces ndërtimi e konceptuar me standartet më të larta të ndërtimit në vend.
Detajet e ndërtimit përfshijnë kombinimin e fasadës së ventiluar me sistem kapotë për termoizolim të shkëlqyer, muraturë të dyfishtë ndërmjet apratamenteve me tullë termike e lesh guri për izolim akustik maksimal. Dyshemeja notuese me një membranë për izolimin e zhurmave që vijnë nga soleta dhe kolonat. Apartamenti gjithashtu ka dritare plastike dopjo xham me koefiçent të ulët të transmetimit termik. Ashensorët dhe puset teknike janë pozicionuar për të krijuar sa më pak zhurma nëpër ambjentet e banimit.
Apartamenti ka sistem ventilimi të pavarur duke evituar qarkullimin e aromave ndërmjet apartamenteve prej tubave të ajërimit të kuzhinës apo të tualeteve.
Pallati ka parking nëntokësor dhe hapësirë të gjelbër me stola e elementë të tjerë të arredimit urban.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2787 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind