Quantcast

Apartament lluksoz + mobilje SHITET

€ 120.000,00
 • 205 m
Reference Number
RF186784
Location
State
Albania
Address
20 m larg Poliklinikes qendrore te Elbasanit
Contact
0689014553
Title
Apartament lluksoz + mobilje SHITET
Lot Size
205 m
Lot Size
255 ft
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
4+1
Condition
E Re
Plan
Kati i fundit
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Year Built
2010
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet bashke me mobiljet nje apartament lluksoz ne papafingon e nje pallati shumekatesh ne qender te qytetit te Elbasanit;
I arreduar me arkitekt dhe i studjuar deri ne detaje;
çmimi eshte teper i arsyeshem;
Apartamenti ka nje sallon me oxhak dhe me nje pamje fantastike, 3 dhoma gjumi; 3 tualete; 3 veranda; depo, tavane te varur;
Lartesia dysheme-tavan eshte 3.05 m.
Per me teper informacion kontaktoni ne nr. vodafon club 068 90 14 553 (2)
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3896 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, 20 m larg Poliklinikes qendrore te Elbasanit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind