Quantcast

Apartament ne shitje

 • 115 m
Reference Number
RF914616
Location
State
Albania
Address
prane stadiumit Qemal Stafa
Contact
00355692062443
Title
Apartament ne shitje
Çmimi m/2
€ 1.900,00
Lot Size
115 m
Lot Size
115 m
Hipotek
No
Property Type
Shtepi
Tipi
3+1
Condition
E Re
Plan
4
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Year Built
2000
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet apartament i ri 3+1, me sip. 115 m2 (pa ambjentet e perbashketa), me 2 tualete, kati 4 banim, pallat 11 katesh, uje te Selites dhe drita 24 ore, orientim jug-lindje-perendim, me pamje panoramike nga pishat e parkut kombetar ndermjet Lion Parkut dhe Juveniljes, prane stadiumit Qemal Stafa, me system ngrohje qendror me gaz, kondicioner.Eshte me hipoteke.Cmimi 1900 eur/m2.I zoti e merr me qera 800 eur/muaj me kontrate 2 vjecare.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4604 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, prane stadiumit Qemal Stafa) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind