Quantcast

Apartament ne shitje

€ 163.800,00
 • 113.45 m
Reference Number
RF635960
Location
State
Albania
Address
Rruga Durrsit, Prane Ish Ambasades Jugosllave
Contact
0674004723
Title
Apartament ne shitje
Çmimi m/2
€ 1.300,00
Lot Size
113.45 m
Lot Size
126 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Re
Plan
5
Elevator
Yes
Garage
Yes
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartament I arreduar dhe dizenjuar, sipas gustos, por nuk eshte banuar. Dy dhoma gjumi te kompletuara, dy banja te kompletuara me hidrosanitare vaska, rubineteria ashtu si dhe pllakat nga Porcelanoza. Mobilimi I dhomave te gjumit bere me porosi. Te gjitha dritaret jane me standarte bashkekohore, dru nga Brenda, alumin nga jashte, dopioxham. Guxhina eshte e paperdorur (mikrovale, lavastovilje, sobe etj). Dhoma e ndenjese me hapsire te bollshme, e shtruar me parket. Ballkon.
Gjithashtu eshte mundesia e blerjes me garazh I cili ka nje cmim prej 100000 Lek
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3183 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga Durrsit, Prane Ish Ambasades Jugosllave) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind